+370 650 77373

Apsauginės plėvelės

Ne taip seniai rinkoje pasirodė tanki, apsaugai nuo akmenukų skirta, plėvelė, užtikrinanti patikimą rizikos zonų (variklio dangtis, priekinis bamperis ir sparnai, žibintai, veidrodėliai, statramsčiai), dažniausiai kenčiančių nuo smulkių akmenukų, smėlio ir vabzdžių atakų, apsaugą.

Vienas iš permatomos plėvelės privalumų yra tame, kad ji nematoma ir niekaip nekeičia automobilio išvaizdos. Tuo pat metu ji puikiai saugo dažytą paviršių nuo įvairių mechaninių poveikių. Automobilio aptarnavimo centrai naudoja du plėvelės tipus – vinilinę ir poliuretaninę. Pastaroji nuo vinilinės skiriasi storiu (200 mikronų prieš 120 – 150 mikronų) ir kokybe. Abiejų tipų plėvelės užtikrina puikią automobilio kėbulo rizikos zonų apsaugą.

Dažniausiai plėvelė klijuojama būtent su variklio dangčiu susijusiose rizikos zonose. Variklio dangčio apsauga nuo nuoskilų{idauzu) ilgam apsaugo dažytą paviršių ir žibintus. Tai leidžia išvengti papildomų lokalaus kėbulo remonto ir pažeistų paviršių dažymo išlaidų.

 

Studija Sabo Detailing: kokybiškas automobilio apklijavimas nuo akmenukų saugančia plėvele

Automobilių priežiūros studija Sabo Detailing siūlo klientams automobilių apklijavimą naujausios kartos Lummar plėvelėmis. Ypatingai ši paslauga paklausi tarp naujų premium klasės ir trumpai eksploatuojamų, nedidelių ridų automobilių savininkų.

Studija Sabo Detailing turi visą, efektyvios automobilių apsaugos nuo nuoskilų klijavimui reikalingą įrangą ir instrumentus. Poliuretaninė plėvelė atspari nusidėvėjimui, todėl tarnaus ne vienerius metus. Norint kokybiškai užklijuoti plėvelę būtini tam tikri profesionalūs įgūdžiai, didelė tokių darbų atlikimo patirtis bei žinios apie visas medžiagos ypatybes ir niuansus.

 

Studijos Sabo Detailing specialistai tobulai įvaldę nuo akmenukų saugančios plėvelės klijavo technologijas, kas reiškia:

  • Klientų užsakymai atliekami laiku;
  • Apklijavimo darbai visada atliekami ypač kokybiškai;
  • Sabo Detailing siūloma apsauga nuo akmenukų – patikima ir ilgaamžė;
  • Darbams naudojama rinkos lyderių plėvelė.

 

Naujo automobilio apsauga nuo nuoskilų atliekam atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Plėvele galima apklijuoti variklio dangtį ir žibintus, arba Lummar juostą užklijuoti ant variklio dangčio dažniausiai pažeidžiamoje vietoje. Taip pat, klientui pageidaujant, galima apklijuoti visą automobilio kėbulą.

 

Geriausios medžiagos – patikimesnė apsauga!

Daugelis klientų jau įvertino plėvelės Lummar, užtikrinančios patikimą ir ilgaamžę dažytų paviršių apsaugą, privalumus. Ši, savaime užsitempianti, medžiaga atitinka griežtus tarptautinius standartus ir reikalavimus. Nuo akmenukų sauganti plėvelė tvirta, elastinga ir absoliučiai permatoma, jos neveikia ultravioletiniai spinduliai ir temperatūrų kaitos. Taip pat nuo akmenukų saugančia plėvele padengtas automobilis lengviau plaunamas ir poliruojamas.

Reikia pastebėti, kad atskleisti visas apsaugines šios plėvelės savybes galima tik su sąlyga, kad ji buvo užklijuota profesionaliai. Ir nesvarbu, bus tai juosta ant variklio dangčio ar pilnai apklijuotas kėbulas, „garažinis“ plėvelės klijavimas gali ne tik neužtikrinti laukiamo efekto, bet ir pakenkti automobilio išvaizdai.

 

Efektyvios ir praktiškos LLumar apsauginės plėvelės, atitinkančios aukščiausius standartus, yra žinomos dėl jų kokybės, nekintančios spalvos ir tvaraus, atsparaus įbrėžimams paviršiaus. Jos pades  apsaugoti Jūsų investicijas.

Lakuotų paviršių apsauga

Plėvelė padeda išlaikyti pirminę automobilio išvaizdą: automobilis kaip naujas – ilgą laiką.

Pirmas įbrėžimas pats skausmingiausias, todėl išvenkite skausmo ir pratęskite Jūsų automobilio kėbulo spindesį ir naujumą su atsparia nusidėvėjimui LLumar plėvele, skirta lakuoto paviršiaus apsaugai. Praktiškai nematomas skydas su aukštu spindesio lygiu – didelio tvarumo

apsauginė plėvelė lakuotam paviršiui apsaugos Jūsų automobilį nuo kasdieninėse kelionėse atsirandančių pažeidimų.

Asauginė plėvelė – tai maksimali apsauga nuo tokių pažeidimų kaip:

– akmenukai;

– šiukšlės;

– druska ir smėlis žiemos metu.

- Ji garantuoja užtikrintą apsaugą dažniausiai pažeidžiamų automobilio kėbulo elementų, tokiems kaip:

– gaubtas;

– bamperis;

– durų kraštai, rankenos ir slenksčiai;

– šoniniai veidrodėliai;

– šoninė apatinė puošybinė juostelė;

– sparnai.

LLumar apsauginė plėvelė lakuotiems paviršiams turi 5 metų garantiją* ir yra profesionaliai instaliuojama specialistų. Kad tobulai atitiktų Jūsų automobilio kėbulą, atskiri elementai iš plėvelės yra individualiai išpjaustomi. Apsauginė LLumar plėvelė lakuotam paviršiui – idealiai tinkanti apsauga. Automobilį, aptrauktą  plėvele lakuotam paviršiui, lengva prižiūrėti – Jūs plaunate automobilį kaip įprasta.

- Apsauginė plėvelė - geriausias sprendimas, siekiant išlaikyti Jūsų automobilio kėbulą tobula.