+370 650 77373

Automobilių detalus plovimas

VANDUO

 

Atliekame automobilio kėbulo plovimą aukšto slėgio srove. Tai užtikrina tolygų vandens pasiskirstymą ant paviršiaus ir gerai nuplauna nešvarumus, ypač sunkiai prieinamuose tarpuose ar plyšiuose.

Mūsų plovykloje naudojamas vanduo yra filtruojamas, todėl jame yra mažas kiekis metalų, kalkių ar kitų cheminių elementų. Tai papildomai apsaugo paviršius.

Vanduo testuojamas, imami mėginiai, kurie parodo vandens “kietumą”. Priklausomai nuo kietumo pasirenkamos cheminės priemonės bei nustatomas chemijos dozavimas. Naudojamas vanduo žiemos metu – karštas, vasaros metu – šaltas arba drungnas.

CHEMINIAI PRODUKTAI

 

Yra daug pasiūlos ir gamintojų, kurie siūlo savo produktus, tačiau mūsų įmonė naudoja tik laiko ir patirties patikrintas priemones, kurios efektyviai atlieka savo paskirtį, nekenkia paviršiams, bei nėra žalingos aplinkai ir žmogui. Naudojama tik sertifikuota ir patikrinta chemija, pagal nustatytas gamintojo instrukcijas.

Pagrindinės priemonės – aktyvios putos, vaškas, purvo tirpiklis, ratlankių valikliai, padangų ir gumų

priežiūros priemonės, plastmasių, stiklo, tekstilės, odos ir kitos priežiūros priemonės.

Jeigu kokybė Jums yra svarbi - klauskite, mūsų konsultatai atsakys į Jūsų klausimus, dėl naudojamos chemijos mūsų įmonėje +370 65077373.

ĮRANGA IR KITAS INVENTORIUS

 

Tai labai svarbios priemonės, kurios yra profesionalios. Jų pagalba greitai bei kokybiškai atliekamas darbas. Naudojant aukšto slėgio siurblius, vanduo ir cheminės priemonės lygiai paskirsto mišinį po paviršių, leidžia giliai įsiskverbti į paviršiuje esančius įtrūkimus bei plyšius.

Profesionalūs galingi dulkių siurbliai gali siurbti dulkes, smėlį, vandenį bei puikiai padeda atliekant automobilio cheminį valymą, kuomet naudojamas didelis kiekis vandens. Aukšto slėgio vėjapūtės padeda išpūsti iš sunkiai pasiekiamų angų, tarpų, plyšių susikaupusias dulkes, vandenį ar kitus sunkiai pasiekiamus nešvarumus.

Valymo šluostės padeda tinkamai nuvalyti paviršius - jos surenka nešvarumus, blizgina paviršius bei suteikia atnaujintą įvaizdį.

DARBO PATIRTIS IR PLOVIMO SISTEMA

 

Visos aukščiau paminėtos priemonės yra pagalbinės darbuotojams. Pagrindinį ir lemiamą darbą atlieka žmogus. Kaip ir visi darbai, taip ir automobilio priežiūra ar plovimas turi savo taisykles, tvarką, eiliškumą. Mūsų darbuotojai yra mokomi greitai ir kokybiškai dirbti, teisingai naudotis visomis darbo priemonėmis ypač cheminiais produktais ir aukšto slėgio įranga. Jie yra atidūs, nuolat tobulina savo įgūdžius praktikoje bei siekia aukščiausio rezultato. Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį.