+370 650 77373

Ceramic Pro 9h

Nano apsauga dažytiems paviršiams: Ceramic Pro 9h

Ceramic Pro 9H – tikras proveržis. Tai – naujas automobilių kėbulų apsaugos nuo lengvų cheminių ir mechaninių pažeidimų technologijų lygis. Išskirtinis blizgesys! Puikus hidrofobas! Spalvų gylis – štai už ką mėgstama keramika!

 

Keraminė automobilio danga — geriausias būdas apsaugoti kėbulą!

Automobilių savininkai ir plovyklų bei automobilių priežiūros centrų savininkai siūlomą keraminę dangą vertina kaip geriausią dažytų transporto priemonių paviršių apsaugą. Tinkamai apsaugoti dažytą automobilio paviršių svarbu net tik galvojant apie savininko įvaizdį, bet ir siekiant tausoti jo investicijas, tokiu būdu kaip galima ilgiau išlaikant transporto priemonę pradinės ar net geresnės išvaizdos. Ypatingai kruopščiai reikia rūpintis reprezentaciniais automobiliais, nes šiuo atveju net mažiausias defektas gerokai jį nupigintų, o automobilio padengimo daugiasluoksne danga su keraminiais nano priedais paslaugos kaina ne tiek jau daug padidina bendras tokio automobilio įsigijimo ir eksploatacijos išlaidas.

 

Ceramic Pro — patikimumas ir patikrinta kokybė

Tai, kad keraminė danga, kol kas, neturi analogų, oficialiai patvirtina ne tik daugybė ekspertų ir sertifikacijos centrų, bet ir dėkingų automobilių savininkų, gavusių naudojimui kai ką ypatingo – automobilius, išsiskiriančius naujomis, fantastiškomis dažytų paviršių savybėmis, paviršiais, pabrėžiančiais ryškesnes ir sodresnes spalvas bei įgijusiais neatspindinčių dangų savybių, atstumiančiais vandenį ir kitus galimus, aktyvios eksploatacijos metu atsirandančius, nešvarumus atsiliepimai. Nerasite žmogaus, kuris gavęs tokią paslaugą, suabejotų jos tikslingumu, nes patikrinta dangos kokybė visada net viršija pradinius lūkesčius. Kas atsisakytų apsaugoto automobilio? Norintiems įsitikinti, kad pasirinkta buvo teisingai, rekomenduojame pasitarti su pažįstamais, kurie jau naudojo šį, kietiems paviršiams skirtą, nano stebuklą, pasiskaityti atsiliepimus forumuose ir peržiūrėti vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuotas dangos užpurškimo procesas bei pateikiamas galutinis rezultatas.