+370 650 77373

Nano Stiklo apsauga

Kur slypi stiklo nano dangos esmė?

Stiklo padengime specialia, nano dalelyčių turinčia priemone, apgaubiančia ir užpildančia visus nelygumus ir įtrūkimus. Taip ant stiklo susiformuoja ypatingai lygus ir ypatingai plonas, labai tankaus ir tvirto paviršiaus, sluoksnis, užtikrinantis efektyvią apsaugą ir pailginantis tarnavimo laiką.

Stiklo nano apsauga jam ilgam suteikia drėgmę atstumiančių savybių, nuo stiklų su tokia danga lengviau nuvalomas purvas ir ledas. Automobiliui judant didesniu negu 80 km/val. greičiu pasireiškia savaiminio stiklo apsivalymo „panaudojant“ tam priešpriešinį oro srautą, efektas. Nano polirolio sudėtyje nėra vaško, kas taip pat daro teigiamą įtaką automobilių stiklų būklei. Tokia apsauga tarnauja 6-12 mėnesių arba maždaug 6000 – 15 000 km.

Populiari stiklų nano apsaugos rūšis – nuo lietaus sauganti danga. Plonytė hidrofobinė plėvelė padaro stiklo paviršių idealiai lygų, todėl lietaus lašai ant jo neužsilaiko ir net per liūtį greitai nuteka palikdami stiklą švarų. Nuo lietaus sauganti danga pasižymi ir kitomis naudingomis savybėmis – kadangi matomumas per priekinį stiklą pagerėja, vairuotojas greičiau reaguoja į tai, kas vyksta kelyje.

 

Stiklą padengus apsaugą nuo lietaus, jis įgyja tokių papildomų privalumų, kaip:

 

  • Saugo stiklą nuo riebalų dėmių ant jo paviršiaus susidarymo;
  • Palengvina sniego, ledo ir prilipusių vabzdžių valymą;
  • Stiklus rečiau reikia plauti, jie ilgiau išlieka švarūs;
  • Apsauga nuo lietaus didina valytuvų efektyvumą ir prailgina jų tarnavimo laiką;
  • Neutralizuoja lietaus metu atsirandančius blyksnius ir saugo vairuotoją nuo pavojaus būti apakintam priešais atvažiuojančių automobilių.

 

Apsaugą nuo lietaus galima naudoti tiek naujiems, tiek ir gerokai padėvėtiems stiklams. Stiklų padengima šia apsauga reiktų patikėti profesionalams. Studija Sabo Detailing padės jums optimaliausiai realizuoti stiklų nano apsaugos potencialą, nes su danga dirba patyrę meistrai, turintys didelę tokių darbų atlikimo patirtį. Su nano apsauga jus gerokai patikimiau jausitės bet kokiuose keliuose!