+370 650 77373

Salono apsauga UVS

Naujo automobilio salonas džiugina vairuotoją ir keleivius švara ir skleidžia nepakartojamą, nuostabų naujumo kvapą, tačiau laikui bėgant intensyvus automobilio eksploatavimas palieka savo žymas ant visų salono elementų – sėdynių apmušalų, durelių, plastikinių paviršių. Ant jų atsiranda pralietų skysčių dėmės, paviršiai apsitrina ir salono interjeras prarandą turėtą blizgesį. Taip pat jame gali pasijausti tvarūs pašaliniai kvapai. Efektyviai tam pasipriešinti padės NANO salono apsauga. Ji apima visų salono paviršių apdorojimą specialiomis upt priemonėmis, suteikiančiomis skirtingoms medžiagoms unikalias eksploatacines savybes. Pagrindinis nano salono apsaugos poveikis – apdorotos medžiagos, būtų tai tekstilė, natūrali arba dirbtinė oda, ar plastikas, hidrofobinių charakteristikų pakeitimas.

 

Kaip Nano apsauga veikia tekstilę

Ant tekstilinių salono sėdynių apmušalų hidrofobinė apsauginė danga suformuoja plonytį, nematomą sluoksnį, apsaugine plėvele aptraukiantį kiekvieną audinio pluoštą. Tai suteikia tekstilei puikias vandens atstūmimo savybes ir tampa nebebaisu, jeigu neatidus keleivis ar vaikas netyčia ant sėdynių išlies sultis, kavą ar limonadą – salono apsauga neleis išlietam skysčiui įsigerti į apmušalų audinius, o laikys juos paviršiuje panašiai kaip gyvsidabrio rutuliukus iki tol, kol sėdynės bus nuvalytos servetėle. Sėdynės audinys liks švarus, neatsiras dėmių, nenusidažys apmušalai. Ypatingai tokia apsauga aktuali šviesiems salonams, nes leidžia valyti salonus ekspres valikliais, lengvai palaikant švarą. Nano priemonių naudojimas saugo tekstilę ne tik nuo skysčių, bet ir nuo purvo, kvapų, įvairių riebalinių substancijų.

 

Odinio salono Nano apsauga

Odinis salonas – gražu ir prestižiška. Tad palaikyti švarą tiesiog būtina! Bet kaip apsaugoti odą nuo greito nusidėvėjimo, išsipurvinimo, dėmių atsiradimo? Tam reikalinga efektyvi ir ilgalaikė salono odos apsauga. O baltai odai apsauga ypatingai būtina. Efektyviausia apsaugos priemone bus salono odos impregnavimas nano priemonėmis. Po tokio apdorojimo užtikrinama patikima salono odos apsauga nuo dulkių, turinčių savybę įsigraužti į poras bei mikro įtrūkimus ir taip gadinančių bendrą salono apmušalų vaizdą. Salono odos impregnavimas hidrofobinėmis priemonėmis ypač aktualus baltų salonų savininkams, nes jų apsauga apmušalus turi saugoti ne tik nuo purvo, bet ir nuo nusidažymo. Tarkim, nuo džinsų, kas praktikoje pasitaiko gan dažnai. Šviesaus, natūralios ar dirbtinės odos, salono Nano apsauga neleidžia išlietiems skysčiams patekti į poras, saugoja nuo sąlyčio su apmušalų medžiagomis, todėl pašalinus lašus ar purvą pėdsakų ant odos nelieka. Natūrali oda turi savybę sugerti vėliau sunkiai pašalinamus kvapus. Šią problemą taip pat galima išspręsti panaudojus kvapams neleidžiantį įsigerti Nano impregnavimą.

Automobilių priežiūros centrams siūlomos ir nano priemonės, skirtos plastiko apsaugai. Jeigu rūpinsitės tik minkštais paviršiais, bus apsaugotas ne visas salonas. Valant tik baltus salono apmušalus gali nepavykti išgelbėti bendro įspūdžio, jei tuo pat metu plastikiniai elementai bus apsitrynę, nusėti dėmėmis ir atrodys nepatraukliai. Nano impregnavimas užtikrina salono plastikui puikią išvaizdą ir garantuoją ilgą eksploataciją.

Svarbu: Nano impregnavimas neužaklina apdorojamus paviršius ir jie toliau gali „kvėpuoti“. Nekeičia medžiagų išvaizdos ar tekstūros.

Tokia apsauga, priklausomai nuo eksploatacijos intensyvumo, tarnauja iki metų laiko.

Visos naudojamos priemonės gaminamos nenaudojant sveikatai kenkiančių priedų, savo sudėtyje jos neturi aplinką nuodijančių komponentų ir yra visiškai saugios tiek žmonėms, tiek naminiams gyvūnams.